Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16У спеціалізованій загальноосвітній школі №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови в початковій школі пройшов цикл бібліотечних уроків з позакласного читання, присвячених дитячим книгам, які в цьому році святкували свої ювілеї.

Бібліотекар школи Соловйова Тетяна Борисівна ознайомила учнів з дитячими книгами – ювілярами, підготувала презентацію «У дитячих книжок ювілей». Обговорення книжок-ювілярів («Аліса в країні чудес», Л. Керролла (1865), «Пригоди Піноккіо», Карло Коллоді (1880), «Пеппі Довгопанчоха», Астрід Ліндгрен,(1945) та інші) проходило жваво і зацікавлено. Особлива увага була приділена книгам Редьярда Кіплінга, якому 30 грудня виповнюється 155 років з дня народження.

Бібліотекар ознайомила учнів з короткою біографію письменника. Діти переповідали оповідання Кіплінга, які підготували до бібліотечних уроків, з задоволенням подивились мультфільм за сюжетом оповідання Р.Кіплінга «Звідки з’явились броненосці». У час, коли діти неохоче читають книжки, такі заходи мають велике значення, прищеплюють школярам інтерес до читання, захоплення художньою літературою і ведуть їх у чарівний світ книжки.

Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 Свято книги у спеціалізованій загальноосвітній школі №16

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 47 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top