Святковий настрій в спеціалізованій загальноосвітній школі №16Вивчення іноземної мови – це не тільки вивчення лексики, мовленнєвих зразків та структур речення, це й знайомство із культурою та традиціями країни, мова якої вивчається.

Німецька мова у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 має особливе значення, тому свята Німеччини такі ж важливі для учнів, як і свята, що відзначаються в Україні. Атмосферу свята учні відчули вже з Дня святого Миколи, який відзначається в Німеччині 6 грудня.

Вчителі німецької мови підготували заходи до Дня святого Миколи для учнів початкової школи. Школярі розповідали вірші, величали Миколу у піснях, розгадували загадки, брали участь у вікторинах, конкурсах і, звичайно, не залишилися без подарунків від Святого. Учні середньої ланки також не залишилися осторонь та взяли активну участь у конкурсі малюнків, презентацій, виготовлення декору та ялинкових прикрас.

Такі заходи знайомлять учнів з традиціями країни, мова якої вивчається в школі, сприяють розширенню кругозору та мовленнєвої активності учнів, створюють атмосферу радості та задоволення від навчання.

Святковий настрій в спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Святковий настрій в спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Святковий настрій в спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Святковий настрій в спеціалізованій загальноосвітній школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 51 гість та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top