Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16В останні дні листопада спеціалізовану загальноосвітню школу № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови відвідав пан Дітер Йєшке, координатор ФРН у справах середньої освіти за кордоном.

Основною метою його перебування у навчальному закладі було очолення екзаменаційної комісії міжнародного мовного іспиту учнів 11 класів на рівень В2/С1. Також, користуючись нагодою, пан Дітер Йєшке провів уроки для учнів 9-х класів, які складатимусь мовний іспит у березні 2021. Поспілкувавшись із учнями, вчителями, він також вручив шпрахдипломи учням 8-х, 10-х класів і випускникам минулого навчального року, які через карантинні обмеження, пов’язані з розповсюдженням COVID-19, не мали змоги отримати ці дипломи в кінці навчального року.

Пан Дітер Йєшке відзначив роботу вчителів німецької мови та педколективу школи, звернув увагу на високий рівень знань учнів з німецької мови та вручив закладу освіти офіційний документ постійної конференції Міністерства культури ФРН про визнання статусу навчального закладу як такого, що працює у міжнародному проекті ДСД з 2005 року та має право приймати мовні іспити рівнів А2/В1 та В2/С1 на базі школи. Саме участь школи у цьому міжнародному проекті дає можливість навчальному закладу залишатися закладом І-ІІІ рівнів навчання.

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Вручення мовних дипломів у СЗНЗ № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 36 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top