Мовний іспит у СЗНЗ № 16Незважаючи на складні умови навчання, пов’язані із епідеміологічною ситуацією у країні та світі, учні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови показують високі результати у вивчені німецької мови.

Традиційно, у школі відбулися міжнародні мовні іспити, які приймала комісія, що очолював пан Дітер Йєшке, координатор ФРН у справах середньої освіти за кордоном. Іспит складали учні 5-х, 8-х, 10-х та 11-х класів. Результати іспиту, який склали учні 5-х, 8-х та 10-х класів уже відомі, а учні 11 класу дізнаються результати після новорічних свят, коли буде здійснено перевірку письмової частини екзаменаторами у Німеччині.

Хвилювалися учні та їх батьки, ще більше хвилювалися вчителі за своїх вихованців, але більшість учнів мовний іспит склала успішно. Це результат роботи вчителів кафедри німецької мови та досягнення учнів.

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16 Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Мовний іспит у СЗНЗ № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 48 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top