День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 169 листопада в Україні традиційно відзначають День української писемності та мови. У цей день вшановують українську мову, пишаються її багатством та розмаїттям.

У спеціалізованій школі №16 з поглибленим вивченням німецької мови уже традицією стало в цей день підводити підсумки шкільного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, проводити виховні години, позакласні заходи та бібліотечні уроки. Правда, цього року це свято відбувається в умовах карантинних обмежень, але шкільна спільнота відзначила День української писемності на уроках української мови. Незабутнім для учнів 3-А класу стане позакласний захід у формі усного журналу "Єдиний скарб у тебе - рідна мова", який підготувала вчитель початкових класів Зота Тетяна Василівна. Гортаючи сторінки усного журналу, учні висловлювали щирі слова любові до рідної мови, побачили красу і багатство української мови, виконували пісні, розігрували гуморески, доповнювали прислів'я та приказки, відгадували загадки і пояснювали фразеологізми. Цікавий захід не залишив байдужим жодного учня, викликав бажання вивчати українську мову, збагачували свій словниковий запас, вдосконалювати мовну культуру.

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16

День української писемності та мови у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 45 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top