Інклюзивній освіті! - «Так!»30 жовтня в ЗОШ № 3 відбувся теоретичний семінар з елементами майстер-класу «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами в класі з інклюзивним навчанням».

Це було дуже продуктивне, живе та практичне обговорення такої важливої теми. Адже зараз актуальна будь-яка інформація, що стосується інклюзивного навчання і роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.  А якщо теоретичні знання підкріплюються практичними навичками і досвідом, виходить дуже якісна робота.

Заступниця директорки Волкова А.А. ознайомила вчителів з організацією навчання дітей з особливими освітніми потребами, підкреслила важливість командної роботи всіх спеціалістів.

Під час семінару психологиня школи Стогній К. В. нагадала основні правила роботи з дітьми з особливими освітніми потребами у вигляді пам’ятки для вчителів та їх асистентів. Тема агресії дітей та шляхи її подолання визвала жвавий інтерес у вчителів початкової школи. 

Асистентка вчительки Ванжула Л. Ж. розкрила методи та прийоми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Завдяки асистентці вчительки Чекан Л.М. вчителі мали змогу не тільки ознайомитись із здоров’язбережувальними вправами, а й виконати їх. 

Асистентка вчительки Осиновська І.Г. розповіла про важливість правильної організації ресурсної кімнати та запропонувала вчителям попрактикуватися з дидактичними іграми для розвитку дітей. ⠀

Семінар пройшов творчо і плідно. В жвавому діалозі вчителі змогли поділитися досвідом, обговорити труднощі, знайти шляхи їх подолання, отримали багато нових свіжих ідей в свою скриньку педагогічної майстерності. 

Підсумки семінару підвела директорка школи Бондаренко П.М. Вона подякувала вчителям початкової школи та асистенткам вчителів за впровадження інклюзивної освіти в закладі. На даний час в школі працюють три класи з інклюзивним навчанням. Аналіз результатів роботи показав динаміку розвитку дитини, її зацікавленість в навчанні. Наші учні навчаються із задоволенням! А це найголовніше в роботі з дітьми з особливими освітніми  потребами. Тому весь педагогічний колектив ЗОШ № 3 каже «Так!» інклюзивній освіті!

Інклюзивній освіті! - «Так!»

Інклюзивній освіті! - «Так!»

Інклюзивній освіті! - «Так!»

Інклюзивній освіті! - «Так!»

Інклюзивній освіті! - «Так!»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 48 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top