Патріотичні заходи у школі №4Відповідно до плану виховної роботи загальноосвітньої  школи №4 І-ІІІ ст. було проведено ряд заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва, Дню святої Покрови Пресвятої Богородиці та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу.

13 жовтня відбулися спортивні змагання «Козацькі перегони» для учнів 4-Б  класу в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура») – «Котигорошко». Того ж дня у шкільному тирі змагалися учні 9-11 класів з кульової стрільби.  Класні керівники 1-11 класів провели виховні години на тему: «Свято Покрови – свято українських козаків». Школярі  брали активну участь у конкурсі  малюнків «14 жовтня – День захисника України» та конкурсі стіннівок «Козаки – перші захисники української землі».

Учні всієї школи, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!

Патріотичні заходи у школі №4 Патріотичні заходи у школі №4

Патріотичні заходи у школі №4 Патріотичні заходи у школі №4

Патріотичні заходи у школі №4 Патріотичні заходи у школі №4

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 78 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top