Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції18 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» у форматі вебінару до Всеукраїнського дня позашкілля (25 вересня).

Метою конференції є висвітлення регіональних перспектив розвитку позашкілля в управлінській, методичній, освітній сферах та визначення шляхів побудови індивідуальної траєкторії розвитку особистості. Організатори конференції: науково-методична лабораторія виховання, соціальної і здоров’язбережувальної освіти кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Одеське відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти

Палац дітей та юнацтва  представляли Іванова Алла Тимофіївна (директор) та Помазан Тетяна Ігнатівна (заступник  директора з навчальної роботи). Сьогодні тема організації дистанційного навчання є дуже актуальною. Саме тому, організатори конференції запропонували  Палацу дітей та юнацтва поділитися з колегами досвідом роботи за темою: «Дистанційне навчання в закладі позашкільної освіти: особливості, досвід,  виклики». Педагоги Палацу дітей та юнацтва ще з березня 2020 року створили власну інформаційно-комунікативну освітню платформу на сайті закладу.

Всіх учасників конференції у своєму відео зверненні привітала Биковська Олена Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, президент «Міжнародної асоціації позашкільної освіти», завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Формат конференції вийшов за рамки обласної, учасниками були педагогічні працівники не тільки Одещини, а й Київщини!

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 146 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top