1 вересня - День знаньДорогі школярі, студенти, вчителі та батьки! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету вітаю Вас з Днем знань і початком нового навчального року!

Першого вересня розпочинається навчальний рік для школярів і студентської молоді, педагогів та батьків. За парти сядуть більше тисячі ізмаїльських першокласників. Незважаючи на деякі обмеження адаптивного карантину, для всіх це - відкриття нової і часто непростої дороги, - дороги до нових знань, надіям і звершень, до нового життя.

 

Дорогі учні! Ви - інтелектуальний, культурний і економічний потенціал нашого рідного міста і країни. Нашому місту завжди будуть потрібні освічені і кваліфіковані фахівці, які вміють і хочуть працювати заради розвитку і процвітання рідного краю. Ми віримо в те, що кожен з Вас зможе розкрити свої здібності і таланти, втілити мрії в життя. Адже Ви - наше майбутнє, майбутнє нашого рідного Ізмаїла.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, а батьків наповнить гордістю за своїх дітей.

Щасливої дороги у країну Знань!

Ізмаїльський міський голова  А. В. Абрамченко

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 87 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top