Надрукувати

Оголошується конкурс на посадуВідділ освіти Ізмаїльської міської ради оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльський міський інклюзивно-ресурсний центр»

 

Місце знаходження закладу:

Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, вулиця Гагаріна, 2а.

Умови оплати праці директора:

- посадовий оклад (ставка заробітної плати) - 4956 грн.;

- надбавка за вислугу років відповідно до законодавства;

- надбавка за престижність праці у межах фонду оплати праці;

- інші надбавки і доплати встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища спеціальна освіта ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»), стаж роботи не менше п’яти років за фахом, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати особам, які виявили бажання взяти у конкурсі:

заява про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; копія паспорта громадянина України; копія трудової книжки; копія документів про освіту; посвідчення (сертифікат) щодо вільного володіння державною мовою; медична довідка про стан здоров’я (форма 086/о).

Особи, які беруть участь у конкурсному відборі, можуть надати інші документи, які підтверджують їх професійні та /або моральні якості.

Термін подачі документів з 15 червня по 30 червня 2020 року включно.

Зазначені документи подаються до конкурсної комісії, яка буде працювати у відділі освіти Ізмаїльської міської ради (пр.Суворова, 62, м.Ізмаїл, Одеська область).

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

складання кваліфікаційного іспиту; співбесіда з кандидатами.

З питань надання додаткової інформації про проведення конкурсу звертатись до секретаря конкурсної комісії Корольової Наталії Дмитрівни (телефон: (04841)7-23-36, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

Share