Надрукувати

Підсумки міського етапу гри «Сокіл» («Джура») серед роїв молодшої вікової групиМіський етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

З 6.04  по 14.04.2020 в Ізмаїлі  дистанційно пройшов  міський етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Метою конкурсу є подальший розвиток форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти, удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв, реального розвитку соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу, відпрацювання шляхів підвищення престижу суспільно-корисної праці дітей та молоді, формування їх лідерських якостей, а також обмін передовим педагогічним досвідом.

В умовах карантину конкурс проходив дистанційно. Всі навчальні заклади міста, в яких навчаються діти молодшої вікової групи, розмістили текстові описи звітів та презентації на власних сайтах, а в електронних заявках дали посилання на інтернет-джерела. Матеріали, які були представлені на конкурс, висвітлюють досвід функціонування роїв в освітніх закладах міста за навчальний рік.

Найкращим звітом було визнано звіт школи  №10, яка вже багато років має свою власну  модель системи національно-патріотичного виховання учнів:  

Переглянути ЗВІТ >>>

Саме цей звіт представлено до участі у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»), який проходить з 15.04. по 20.04. в Одесі.

 

Share