Підсумки міського етапу гри «Сокіл» («Джура») серед роїв молодшої вікової групиМіський етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

З 6.04  по 14.04.2020 в Ізмаїлі  дистанційно пройшов  міський етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). Метою конкурсу є подальший розвиток форм і методів виховної роботи в роях та закладах освіти, удосконалення методологічних підходів до змісту роботи роїв, реального розвитку соціальної згуртованості субʼєктів освітнього процесу, відпрацювання шляхів підвищення престижу суспільно-корисної праці дітей та молоді, формування їх лідерських якостей, а також обмін передовим педагогічним досвідом.

В умовах карантину конкурс проходив дистанційно. Всі навчальні заклади міста, в яких навчаються діти молодшої вікової групи, розмістили текстові описи звітів та презентації на власних сайтах, а в електронних заявках дали посилання на інтернет-джерела. Матеріали, які були представлені на конкурс, висвітлюють досвід функціонування роїв в освітніх закладах міста за навчальний рік.

Найкращим звітом було визнано звіт школи  №10, яка вже багато років має свою власну  модель системи національно-патріотичного виховання учнів:  

Переглянути ЗВІТ >>>

Саме цей звіт представлено до участі у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»), який проходить з 15.04. по 20.04. в Одесі.

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 77 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top