Надрукувати

Уроки історії в ІнстаграмЦьогорічний карантин кинув виклик цілій системі вітчизняної освіти. Однак на те ми й вчителі, щоб пристосовуватися до нових умов та шукати вихід з найскладніших ситуацій.

Як багато хто знає, я працюю вчителем історії в ЗОШ N3 м.Ізмаїл. Вже в перший день карантину я зайнявся пошуком оптимальної платформи для ефективного дистанційного навчання. І знайшов її, як це й не дивно, в Інстаграм. Соціальна мережа, яка постійно відволікає учнів на звичайних уроках, стала тепер моїм надійним союзником. Посудіть самі: для переважної більшості школярів Інстаграм є найпопулярнішим місцем відпочинку в Інтернеті. Тому проведення онлайн-уроків саме тут залучає майже 100% здобувачів освіти, а функція прямих трансляцій дозволяє вести живий діалог з учнями.

За перший тиждень карантину ми провели всі уроки за графіком. Також, для майбутніх абітурієнтів, які обрали для здачі на ЗНО історію України, проходять окремі підготовчі заняття.

Загалом, якщо комусь бракує живих уроків - переходьте на @history3school. Під час анонсованих прямих ефірів тут проводяться заняття з історії та громадської освіти для учнів 6-х, 7-х, 10-х та 11-х класів. Сторінка була створена для учнів ЗОШ N3, але ми будемо раді школярям із будь-яких навчальних закладів. Не дамо пандемії вразити освітній процес!

Вчитель історії ЗОШ N3 Григорашенко Дмитро Григорович

 

Share