Шевченківські дні у школі №11З 2 по 11 березня у ЗОШ №11 відзначалися Шевченківські дні.

Протягом цього часу проводилися різноманітні цікаві заходи: конкурс серед учнів школи на кращого декламатора творів Т.Г.Шевченка, вікторина "Що ти знаєш про Т.Г.Шевченка?" (вчитель Мотинга Є.А.). Учні 9-В класу під керівництвом учителя Титаренко Л.А. підготували і провели усний журнал "Шануймо Кобзаря". Вчителем Дженковою М.Б. був проведений відкритий урок у 6-Б класі з теми "Заперечні займенники".

Коридори школи прикрашали стіннівки та малюнки, які школярі створили за мотивами життя і творчості великого Кобзаря українського народу.

Дізнатися щось нове про легендарного поета і художника можна було, ознайомившись із інфо-калейдоскопом #tarasshevchenko, на якому, окрім цікавих фактів, були вміщені QR-коди із посиланням на сайти з корисною інформацією. Учні 9-Б класу були учасниками літературної гри "Кобзар" Шевченка, на яку люб'язно запросили бібліотекарі Дитяча бібліотека-філія №4 м.Ізмаїл.

На жаль, через початок карантину не всі заплановані заходи були проведені, але найголовніше те, що в одинадцятій школі вшановують пам'ять великого сина України і в повній мірі розуміють слова Максима Рильського: "Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде. Поет живе в серцях свого народу".

Шевченківські дні у школі №11

Шевченківські дні у школі №11

Шевченківські дні у школі №11

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 35 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top