Шевченківські дні у школі №16Учні спеціалізованої школи №16 традиційно відзначають Шевченківські дні у шкільній бібліотеці.

Саме в Країні книжок і було проведено вчителем української мови та літератури Грінченко Тетяною Олексіївною та бібліотекарем школи Соловйовою Тетяною Борисівною літературну кав’ярню «Світова велич Великого Кобзаря». Учні 5-Б класу із задоволенням ознайомились з дитячими роками Тараса Григоровича Шевченка, історією його викупу з кріпацтва і були здивовані, скільки віршів цього поета знає напам’ять їх учитель. Багато нового відкрили для себе п’ятикласники про Великого Кобзаря під час цього заходу, доторкнулися до чарівного світу поезії, збагатили дитячі душі пророчими і мудрими словами поета.

Шевченківські дні у школі №16

Шевченківські дні у школі №16

Шевченківські дні у школі №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 181 гість та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top