Тиждень інформатики в школі №11Традицією в школі №11 є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики, в цьому році він проходив з 24 лютого по 28 лютого 2020 року.

Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності. Під час тижня було проведено багато цікавих та різноманітних заходів.

Учні 5-11класів брали у конкурсі плакатів "Ми за Безпечний Інтернет". Плакати були виставлені в холі школи та на сайті школи. Переможців визначено онлайн-голосуванням у двох вікових категоріях: 5-7класи та 8-11класи. Переможцями стали Маслов Артем 6-Акл та учні 11класу. Детальніше з результатами голосування можна ознайомитися тут.

Учні 6-11 прийняли участь у конкурсі на найкращій відеоролик про свій клас Робота повинна була бути не більше 5хв., фото, відео, текст, музика. Роботи учнів були дуже яскравими, кожна неповторна за своїм змістом. Членам жюрі було складно обрати найкращій ролик, тому переможцями стали 6-Б, 7-Б, 8-Б, та 9-Б класи.

Для учнів 8-9 класів був проведений Брейн-ринг «Незвичайна інформатика», на якому діти проявили неабиякі здібності, кмітливість, та знання з вивченого матеріалу.

Протягом цілого тижня учні 10 та 11 класів проводили Усний журнал « Інтернет-залежність від смартфона» та Усний журнал «Телефонний етикет» в усіх паралелях нашої школи.

Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та провідні університети країни за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку "Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати". В цьому заході прийняли участь учні 9-11 класів.

Вікторина «Ти , я і інформатика» , відеофільм «Казка про комп’ютер»,, виставка малюнків "Комп'ютерний світ" для учнів молодшої школи

Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено грамотами та призами.

Тиждень інформатики в школі №11

Тиждень інформатики в школі №11

Тиждень інформатики в школі №11

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 192 гостя та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top