Тиждень економіки у СЗНЗ №16Сучасна школа повинна дітей вчити жити, думати, розвиватися, виховувати в них уміння швидко приймати рішення, бути комунікабельними і конкурентоздатними.

Саме тому в рамках тижня економіки у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови вчитель Гаврилов Олексій Анатолійович провів з учнями 11-А класу велику гру у «Монополію». Гравці у «Монополію» змагалися за надбання економічних переваг, визначених правилами гри, економічної активності, яка передбачає купівлю, оренду та торгівлю власністю з використанням «забавкових» грошей. Гра проводилася одночасно на двох ігрових полях, учні самі обирали свою стратегію гри, вчитель лише іноді допомагав їм, виконував роль незалежного консультанта. Гарні теоретичні знання з економіки, які учні отримали на уроках, вроджені підприємницькі таланти дітей далися в знаки! Значні прибутки, велика кількість придбаних компаній – ось підсумок гри, і, звісно ж, усі учасники отримали позитивні емоції і корисний життєвий досвід.

Також в рамках тижня економіки діти у співпраці з учителем підготували актуальні стіннівки, присвячені питанням організації власної справи, мудрі, мотиваційні вислови відомих економістів, підприємців і розмістили їх в різних куточках школи.

Тиждень економіки у СЗНЗ №16

Тиждень економіки у СЗНЗ №16

Тиждень економіки у СЗНЗ №16

Тиждень економіки у СЗНЗ №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 119 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top