Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №111 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». В Україні День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили Центр кращого Інтернету який представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Вчителі інформатики та соціально-психологічна служба школи спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ім.О.В.Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови не могли не приєднатися до відзначення Дня безпечного Інтернету.

Кафедра вчителів інформатики (Дащенко Р.В., Мартинова О.Ю., Михайлова Н.В.) спільно з соціально-психологічною службою школи (Гаврюшкіна О.Ф., Єні О.С.) з 17 по 26 лютого 2020 року провели ряд профілактичних заходів для учнів, батьків, вчителів щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

Починаючи з понеділка, 17 лютого, вчителями інформатики, Дащенко Р.В., Мартиновою О.Ю., Михайловою Н.В. було оголошено конкурс стіннівок на тему «Безпечна поведінка в мережі Інтернет», «Правила поводження з ПК», у якому прийняли участь учні 5 -11 класів. Школярі мали можливість проявити свою креативність та обізнаність в виготовлені стіннівок. Учні 2-4 класів долучились до конкурсу робіт у програмі ТuxPaint, Paint «Правила безпечної поведінки в мережі Інтернет».

Малюкам другокласникам конкурс став в новинку, адже вони лише почали вивчати предмет «Я досліджую світ. Інформатика». Ольга Федорівна, Ростислав Володимирович, Ольга Юріївна, Наталя Валентинівна вивели з учнями початкової школи для себе основні правила: не спілкуватись з незнайомцями в мережі, адже за маскою однолітка-друга може знаходить зовсім не друг і не однолітка, не розголошувати інформацію про особисте стороннім людям, не переказувати гроші незнайомцям, не "вестись на тролінг" і якнайголовніше правило "Здорове, живе спілкування з однолітками ніколи не замінить спілкування в соц.мережах".

Школярі старшої школи були залучені до диспутів «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик», організаторами яких виступила соціально-психологічна служба школи в особі соціального педагога Ольги Федорівни та практичного психолога Олександра Сергійовича, де кожен учасник диспуту міг висловити свою точку зору, щодо явища секстину у сучасному суспільстві, а також зрозуміти всю небезпеку таких жартів. Учні були познайомлені з відповідальність за розповсюдження інтимних селфі, а також про наслідки для психологічного здоров'я, як особи що розповсюджують таку інформацію, так і особи яка стала жертвою секстингу та її оточуючого середовища (однолітків, батьків, вчителів).

Батьки та вчителі школи взяли участь в акції «Діти та підлітки в онлайні» (організатори – соціально-психологічна служба школи), яка мала на меті розповсюдження листівок для батьків та вчителів «Діти та підлітки в онлайні»; пам’ятки для батьків «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет?»

Підсумком декади стало проведення брейн-рингу для учнів 9-х класів та нагородження переможців конкурсів. В брейн-ринзі зійшлися дві команди учнів 9-их класів команда «Хакери» та команда «220 V», очільники команд – вчителі інформатики Маихайлова Н.В., та Дащенко Р.В. Командам було запропоновано ряд цікавих завдань, серед яких інтелектуальна вікторина «ПК та Internet», «Крилаті вирази», гра «Крокодил: безпека+Internet». Переможцями брейн-рингу стала команда «220 V».

Робота, проведена в рамках декади «Безпечного Internet» була змістовною, цікавою, корисною. Діти показали достатній рівень знань, вмінь та навичок в аспекті користування безпечним Інтернетом та переконалися в тому, що Інтернет надає неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. Відсутність життєвого досвіду в учнів часто стає причиною зіткнення з онлайн-загрозами: шахрайством, порнографією, онлайн-насиллям та появою залежності від Інтернету. У зв'язку з цим і виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1 Декада Безпечного інтернету в СЗОШ №1

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 152 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top