Профорієнтаційний майстер-клас у школі №323 грудня 2019 року в 10-А класі (класний керівник Бондаренко С.І.) ЗОШ N3 відбулося незвичайне "знайомство з професією".

Директором Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості Довгалем Володимиром Олександровичем та завідуючою сектору профорієнтації Дишлі Галиной Дмитрівною було організовано та проведено чудовий майстер-клас з кондитерської справи для наших учнів. Десятикласники не лише послухали цікаву лекцію щодо особливостей професії, а й змогли набути необхідних навичок. Варто зазначити, що вказаний захід відбувся в рамках благодійної акції "Твори добро", тому всі виготовлені учнями святкові кондитерськи вироби були направлені до Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини.

Крок за кроком учні 10-А, відвідуючи Осіннє свято, День Святого Миколая, Новірічне свято в Ізмаїльському будинку дитини, вчаться ділитися добром і створювати маленькі дива.

Профорієнтаційний майстер-клас у школі №3 Профорієнтаційний майстер-клас у школі №3

Профорієнтаційний майстер-клас у школі №3 Профорієнтаційний майстер-клас у школі №3

Профорієнтаційний майстер-клас у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 28 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top