Учні 11-х класів СЗНЗ № 16 складають мовний іспитЩороку у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови учні одинадцятих класів складають мовний іспит на рівень В2/С1, що свідчить про їх значні досягнення у вивченні німецької мови.

Цього року іспит складали 14 учнів навчального закладу. Пан Дітер Єшке, новий координатор Центрального відомства Німеччини у справах середньої освіти за кордоном, відмітив ґрунтовну підготовку учнів, вільне володіння мовою та вмотивованість учнів до вивчення німецької мови. Тому він запропонував провести майстер-клас для учнів 8-10-х класів, щоб ті мали змогу більше поспілкуватися із носієм мови і в майбутньому успішно скласти мовний іспит.

Складання іспиту рівня В2/С1 та отримання шпрахдипломів цих рівнів відчиняють учням двері до німецьких вишів. Незважаючи на те, що результати іспиту стануть відомі лише в березні, учні уже зараз здійснили рішучий крок до свого майбутнього, вивчаючи іноземну мову.

Учні 11-х класів СЗНЗ № 16 складають мовний іспит

Учні 11-х класів СЗНЗ № 16 складають мовний іспит

Учні 11-х класів СЗНЗ № 16 складають мовний іспит

Учні 11-х класів СЗНЗ № 16 складають мовний іспит

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 61 гість та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top