Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»Вихованець гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла був запрошений у Київ для отримання нагороди у конкурсі малюнків.

19 грудня 2019 року в Окремому президентському полку ім.гетьмана Богдана Хмельницького відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "За нашу свободу". Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Сухопутні війська Збройних Сил України.

У конкурсі взяли участь вихованці та учні закладів позашкільної, загальної середньої освіти, професійної освіти України. Всього було подано більше 700 робіт із 20 областей України. Проведення даного заходу має на меті виховання патріотів, активних громадян, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток і підтримка обдарованих, талановитих дітей.

Це свято проходило під патронатом командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сикорського. В залі також були присутні співорганізатори конкурсу – заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Олена Педоренко та представники центру.

Артем Малоок був запрошений на урочисте нагородження, адже його малюнок "Янголу-охоронцю, бережи всіх синів та доньок неньки України" гідно оцінений журі та визначений серед переможців.

Також відбулася урочиста презентація збірки дитячих малюнків та віршів, яку нещодавно було видано за підтримки Командування Сухопутних Військ Збройних Сил України та Генерального штабу Збройних Сил України. Усі запрошені діти отримали дипломи та подарунки від святого Миколая, а також збірку "Повертайтесь з перемогою".

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Артем Малоок – переможець конкурсу «За нашу свободу»

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 65 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top