Надрукувати

День святого Миколи у СЗНЗ №16Святковий марафон у спеціалізованій загальноосвітній школі №16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови розпочали вчителі німецької мови, підготувавши різноманітні святкові заходи до Дня святого Миколая.

Учні навчального закладу вивчають традиції Німеччини та влаштовують святкові заходи, дотримуючись європейських традицій. Саме зараз у Європі триває передріздвяний час Адвент, що просто чарує.

Учні початкових класів поринули у святкову атмосферу, стали активними учасниками конкурсів та розваг, які підготували учні 8-х класів. Школярі величали  святого у  піснях, розгадували загадки, були учасниками вікторин, конкурсів і, звичайно ж, отримали подарунки від святого Миколая. Підхопили естафету марафону учні середньої ланки, які стали активними учасниками різдвяних вистав, конкурсів  малюнків та різдвяного декору. Вчителі школи разом з учнями підготувала проектні роботи щодо традицій святкування різдвяних та новорічних свят у Німеччині та Україні.

Такі заходи знайомлять учнів з традиціями країн, мови яких вивчаються у школі, сприяють розширенню кругозору та мовленнєвої активності учнів, створюють атмосферу радості та задоволення від навчання.

День святого Миколи у СЗНЗ №16 День святого Миколи у СЗНЗ №16

День святого Миколи у СЗНЗ №16 День святого Миколи у СЗНЗ №16

День святого Миколи у СЗНЗ №16 День святого Миколи у СЗНЗ №16

День святого Миколи у СЗНЗ №16

 

Share