Надрукувати

Мій безпечний Новий рік!20 грудня співробітники Служби порятунку 101 розпочали проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для учнів загальноосвітніх закладів.

Оскільки наближаються такі довгоочікувані Новорічні свята, рятувальники поставили собі за мету нагадати школярам як правильно прикрашати святкову ялинку, які прикраси є найнебезпечнішими та яку небезпеку приховують у собі піротехнічні вироби тощо.

Фахівці ДСНС «стартували» із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, де пояснили учням, що сучасні гірлянди вимагають підвищеної уваги і залишати їх без нагляду та надовго увімкненими небезпечно. Діти дізналися і про небезпеку бенгальських вогнів та феєрверків. Також рятувальники розповіли присутнім про найчастіші причини пожеж, та нагадали про правила безпеки, котрих слід дотримуватися під час зимових канікул.

Окремо рятувальники наголосили на безпечному поводженні під час використання піротехнічних виробів, особливо в період Новорічних та Різдвяних свят, коли цей товар користується найбільшим попитом.

Наталья Гошкодер-Леонова

Мій безпечний Новий рік!

Мій безпечний Новий рік!

Мій безпечний Новий рік!

Share