Дорогу новорічним святамУ четвер, 19 грудня 2019 року в школі № 14 міста Ізмаїл відбулося святкування дня Святого Миколая.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Свято у вигляді музичного спектаклю підготувала і провела вчителька початкових класів, яка викладає мистецтво і атестується у 2020році, Мігова Оксана Вікторівна.

Ведучі свята, Добра Фея та Чорний Маг, розповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих. Учні 3 класів, які були також героями музичної казки, а саме сніжинками, і гномиками, і мишами. Вони показали свої таланти в танцях і піснях.

У залі були присутні батьки та учні початкових класів, які весело приймали виставу.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував дітям солодощів.

Дорогу новорічним святам

Дорогу новорічним святам

Дорогу новорічним святам

Дорогу новорічним святам

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 62 гостя та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top