Туристский Кубок-2019 завершений!5 грудня 2019 року відбулося підведення підсумків відкритого міського Кубка-2019 зі спортивного туризму. В цьому році спортивно-туристичним клубом "Альгадра" (голова Тарас Михайленко) Палацу дітей та юнацтва було проведено 11 змагань (з техніки пішохідного, водного, велосипедного туризму).

У загальному заліку I місце посіла команда ІПЛ, на II місці – команда ЗОШ №11, на III місці – команда ЗОШ №9.

Нагородження проходило за кожним видом туризму – в командному та особистому заліках (всього – 21 номінація).

В особистому заліку в цьому році відзначився Ізмаїльський політехнічний ліцей, представники якого завоювали всі призові місця: на першому місці – Ігор Урсу та Ольга Дорож, на другому – Єгор Трофимов та Софія Щукіна, на третьому – Максим Рябуха та Дарина Трофимова.

Нагородження проводили члени суддівської колегії – Наталія та Андрій Фалалеєви, Ігор Чернов, Інна Павленко, Діна Євсєєва.

Переможці та призери в різних номінаціях отримали грамоти, медалі та кубки. Були відзначені тренери команд Алеся Василівна Барська (ІПЛ), Алла Іванівна Горобієвська (ЗОШ №11), Тетяна Сергіївна Осика (ЗОШ №9), а також директори шкіл Ольга Георгіївна Сіраєва (ІПЛ), Лариса Єгорівна Курис (ЗОШ №11), Василь Дмитрович Беркуца (ЗОШ №9) та директор ПДЮ Алла Тимофіївна Іванова – за підтримку туристського руху та сприяння спортсменам в змаганнях.

Кубок-2019 завершено, але вже протягом місяця – щосуботи та неділі – в спортзалі ЗОШ №9 проходять тренувальні заняття з підготовки до першого виду змагань Кубка-2020 року – техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Тамара Бобровська

Підсумковий протокол >>>

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Туристский Кубок-2019 завершений!

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 196 гостей та 0 користувачів

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"
надає консультації
в телефонному
та онлайн-режимах
в будні дні з 12.00 до 20.00:
короткий номер  116 111
(безкоштовно з мобільних телефонів),
0 800 500 225
(безкоштовно зі стаціонарних
та мобільних телефонів)

Стоп булінг

Календар

Фото

Scroll to top