Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16День матері та День сім’ї відcвяткували учні других класів спеціалізованої загальноосвітньої школи №16 з поглибленим вивченням німецької мови в шкільній бібліотеці.

Багато теплих, ласкавих слів було сказано про найголовніше в житті кожної людини – про сім’ю. Про батька і матусю, про їх роль у житті кожного. У ході свята дівчатка виконали гумористичну пісню «Це вам не стіл замовлень», учнями було прочитано багато лагідних віршів про маму, тата і про сім’ю. З захопленням діти переглянули відео про матерів–тварин. А завершився захід повчальною поезією «Її величність – сім’я».

Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16

Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16 Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16

Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16 Літературно-музичне свято «Нерозлучні друзі» до Дня матері та Дня сім’ї у ЗЗСО №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 138 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top