Всесвітній день охорони праціІнформація щодо підготовки та проведення Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».

З нагоди Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, на виконання вимог Конституції України щодо забезпечення належних безпечних умов праці та вимог Закону України «Про охорону праці», з метою привернення уваги до вирішення питань охорони праці в установах і закладах освіти, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, в закладах освіти міста з 21.04. по 28.04.2019 року пройшов тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці (наказ відділу освіти від 17.04.2019 № 148-з «Про проведення Всесвітнього дня охорони праці у закладах освіти міста Ізмаїл»). За рекомендацією Міжнародної організації праці нинішня акція пройшла під девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».

Протягом тижня з нагоди Всесвітнього дня охорони праці проведено:

1. Збори працівників закладів освіти з профспілковими комітетами щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму працівників закладів освіти.

2. Оформлені куточки, стенди до Всесвітнього дня охорони праці.

3. Організовано та проведено виставку засобів індивідуального захисту, спецодягу, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці.

4. Проведено спільну нараду спеціалістів з охорони праці та представників профспілкових організацій.

5. Відділ освіти з залученням профспілкових організацій взяли участь у спільних місцевих заходах з вшануванням інвалідів праці та пам’яті загиблих на виробництві.

6. 3 травня проведені підсумки в закладах освіти щодо реалізації заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці.

7. В рамках тижня проведено урочисті заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці. Заходи пройшли у 38 закладах освіти. Питання створення безпечних та нешкідливих умов праці, поліпшення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, проведення профілактичних заходів щодо попередження травматизму серед учасників освітнього процесу на виробництві і в побуті є одним з пріоритетних у діяльності закладів.

8. В рамках тижня охорони праці в закладах освіти міста проведено ряд заходів:
- Оформлені та оновлені стенди та куточки до Всесвітнього дня охорони праці, поновлено куточку наочної агітації щодо правил дотримання вимог з охорони праці і безпеки життєдіяльності, надання першої допомоги, правил поводження в надзвичайних ситуаціях;
- Організовані виставки наочних посібників, засобів навчання з питань охорони праці;
- Проведено виробничі наради з працівниками спільно з профспілковими комітетами з питань організації роботи з охорони праці, поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму; педагогічні наради, бесіди та круглі столи із залученням фахівців Ізмаїльського міськрайонного відділу ДСНС, медичних працівників, Ізмаїльського відділення ВД фонду СС України в Одеській області, відділу соціального захисту населення міськвиконкому, Ізмаїльської міської організації Профспілки працівників освіти;
- За участю представників адміністрацій закладів освіти та профспілкових комітетів проведено внутрішні перевірки стану охорони праці;
- Проведені спільні наради спеціалістів з охорони парці відділу освіти та представників профспілкових організацій;
- Участь у заході вшанування пам’яті працівників, загиблих на виробництві (представники відділу освіти, міської організації профспілки, представники закладів освіти);
- Перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів: ведення журналів реєстрації інструктажів, безпеки життєдіяльності;
- Проведено конкурс малюнків «Охорона парці очима дітей», плакатів, учнівських творів про безпечну працю;
- Організовано екскурсії учнів та вихованців на підприємства міста з метою ознайомлення на практиці з темою забезпечення охорони праці на виробництві (пральні та кухні дитячих садків, котельні навчальних закладів);
- На заняттях були відпрацьовані практичні навички учнів та педагогічних колективів в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, надання першої медичної допомоги потерпілим за участю медперсоналу закладів.

9. За результатами розгляду матеріалів, наданих оргкомітету відділу освіти, відзначити якісні і змістовні підсумкові звіти, які підготували заклади освіти (фотографії, а також матеріали, що містять крім яскравих фотознімків та пояснювальних записок ще й розробки профілактичних заходів, малюнки, буклети тощо): ДНЗ № 10 «Ручеек» (зав. Ващук С.К.); ДНЗ № 12 «Колокольчик» (зав. Малярова О.П.); ДНЗ № 22 «Парус» (зав. Колесник О.О.); ДНЗ № 23 «Веселка» (зав. Велікова Н.В.); ДНЗ № 31 «Аист» (зав. Запорожченко І.В.); ДНЗ № 33 «Теремок» (зав. Дамер В.М.); ДНЗ № 34 «Дельфінятко» (зав. Георгіу Л.С.); ЗОШ №2 (директор Цибулько Т.М.); ЗОШ №4 (директор Голубкова Н.В.); ЗОШ №6 (директор Мейзер В.В.); ЗОШ №10 (директор Галкіна Г.В.); ЗОШ №11 (директор Куріс Л.Є.); СЗОШ №16 (директор Каражеков Д.І.); Загальноосвітній політехнічний ліцей (директор Сіраєва О.Г.); Ізмаїльський міський будинок вчителя (директор Атаманчук І.І.); Ізмаїльська міська станція юних натуралістів (директор Остякова Л.І.).

На підставі вищевикладеного та з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи в навчальних закладах щодо попередження травматизму виробничого та невиробничого характеру, виконання поважного ставлення та безпеки людини, вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях видано наказ відділу освіти від 11.05.2019р. №169-з «Про підсумки проведення тижня охорони праці у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах міста Ізмаїл».

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці Всесвітній день охорони праці

Всесвітній день охорони праці

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 52 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top