Заклади освіти готуються до літнього періоду15 травня на базі Палацу дітей та юнацтва була проведена нарада з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року.

У нараді взяли участь: заступник міського голови Баткілін С.Л., головний спеціаліст відділу освіти Корольова Н.Д., представник Ізмаїльського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Ровенчак С.В., завідуюча ВП «Ізмаїльський МРВ ЛД ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України» Пінк Т.О., керівники позашкільних закладів освіти, відповідальні за організацію літнього відпочинку ЗЗСО.

На нараді були розглянуті питання підготовки до роботи влітку 2019 року таборів з денним перебуванням на базах закладів освіти, організація роботи щодо направлення дітей пільгових категорій в оздоровчі табори, організація виховної роботи у літній період 2019 року.

Заклади освіти готуються до літнього періоду

Заклади освіти готуються до літнього періоду

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 35 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top