Літературний салон у ЗЗСО № 16«Літературний салон» - таку назву мав літературно-музичний захід, який пройшов у ЗЗСО №16 для учнів третіх класів.

Захід пройшов у стилі балів XIX століття. Бібліотекар школи Соловйова Тетяна Борисівна ознайомила учнів з історією виникнення балів, яка сягає в далекий 1385 рік. Перші бали приурочувались до свят, які відбувались при французькому дворі. Це були не тільки танці, а й інтелектуальні бесіди, цікаві зустрічі і знайомства. Отже, і на шкільному балу проводилась літературна вікторина, яка змінювалась танцями епохи XIX століття: «Полонезом», «Менуетом», «Триплет галопом кадриллю». Учні відповідально і серйозно поставились до підготовки цього музично-літературного заходу, тому бал вийшов «на славу», цікавий, захоплюючий.

Літературний салон у ЗЗСО № 16

Літературний салон у ЗЗСО № 16

Літературний салон у ЗЗСО № 16

Літературний салон у ЗЗСО № 16 Літературний салон у ЗЗСО № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 67 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top