«День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загонуВ рамках реалізації програми національно-патріотичного виховання учні загальноосвітньої школи №4 взяли участь у заході до Дня прикордонника, що відбувся 26 квітня 2019 року на базі Ізмаїльського прикордонного загону.

Під час заходу учні познайомилися з життям, побутом, умовами проходження служби солдатів та офіцерів прикордонного загону. Також була проведена ознайомча екскурсія військовою частиною, презентація озброєння та демонстрація бронетехніки, виступи інспекторів-кінологів.

«День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загону

«День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загону

«День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загону

«День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загону «День відкритих дверей» на базі Ізмаїльського прикордонного загону

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 77 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top