«Чорнобиль  в наших серцях»Вже 32 роки пройшло з тієї страшної ночі. Здається, забулися подробиці і деталі. Вже начебто і не так страшно. А між тим є серед нас люди, для яких слово "Чорнобиль" не щось абстрактно-розмите,а справжній біль.

25 квітня в 11 класі школи №4 пройшов Урок мужності і патріотизму, присвячений пам'яті тих, хто, не шкодуючи свого життя, взяв участь в ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи XX століття - аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

На зустріч з учнями був запрошений Віктор Михайлович Калов, ветеран ліквідації наслідків Чорнобильської аварії.

Віктор Михайлович розповідав про ті трагічні події: "Першим об'єктом було місто Прип'ять: пожовклі сосни, пустельні вулиці. Всюди працювали фахівці: військові, пожежники, інженери, будівельники, фізики і медики. Бив той хаос, який творився там - скрізь одні руїни. Ноги відмовлялися ступати на цю землю. Тут навіть повітря було отруєно. Ми промивали будівлі, автостради, асфальт. Знімали верхній шар землі, який потім закопували ... А години через дві вітер наганяв нову хмару пилу, яка знову заражала вулиці, будинки, дороги ... Все потрібно було робити заново. І так – день у день! Всі працювали до повної знемоги і спали всього по чотири години на добу ... ".

Згадуючи ті дні, Віктор Михайлович зазначив, що з одного боку, був тривожний стан, адже ніхто не знав, що це таке, а з іншого боку – була зібраність і готовність виконувати поставлене завдання. В цьому і є героїзм, який подарував життя наступному поколінню і дарує надію майбутньому.

Наприкінці зустрічі усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв-ліквідаторів та жертв Чорнобильської аварії.

Чорнобиль  в наших серцях

Чорнобиль  в наших серцях

Чорнобиль  в наших серцях Чорнобиль  в наших серцях

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 70 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top