Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16Традиційно у квітні в спеціалізованій школі №16 проходить місячник німецької мови, в рамках якого проводиться багато цікавих заходів, що дають можливість учням продемонструвати свої знання німецької мови, проявити талант.

Цього року учні початкової школи малювали великодневі символи, виготовляли сувеніри, які потім були представлені на загальношкільній виставці. Учні середньої ланки організували дуже цікаву виставку «Вироблено в Німеччині», на якій були представлені речі та деякі продукти, що експортуються до нас із Німеччини. Крім того, було організовано фотозону, в якій учні могли зробити селфі або просто сфотографуватися на пам'ять із зайчихою Матільдою, що вітала всіх зі святом Великодня. У рамках місячника також було проведено засідання круглого столу під назвою «Традиції святкування Великодня у федеративних землях Німеччини», на якому учні 5-11 класів ознайомили учасників заходу з традиціями різних федеративних земель щодо відзначення цього великого свята. Оскільки у школі працює волонтер з Німеччини, він із задоволенням розповів, як відзначають Великдень у нього вдома, в Равенсбурзі, Баден-Вюртемберг. Одним із заходів круглого столу був флешмоб учнів 5-6 класів під керівництвом учителя німецької мови Папуші Юлії Вадимівни.

Завершився місячник німецької мови проведенням конкурсу скоромовок, у якому взяли участь учні 5-9 класів. Учасники конкурсу змагалися за звання кращого та найшвидшого читця скоромовок. Перемогу отримала учениця 7-А класу Череш Мирослава.
Усі проведені в рамках місячника заходи сприяють підвищенню мотивації до вивчення мови, покращують країнознавчі знання.

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16 Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16 Місячник німецької мови в ЗЗСО № 16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 40 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top