День цивільного захисту в школі №825 квітня в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області був проведений День цивільного захисту.

Вранці, перед першим уроком, учні 1 – 11 класів та вчителі прослухали радіолінійку "Увага всім!", під час якої були проінформовані про порядок дій при надзвичайних ситуаціях. Після цього учні 10-А та 11-А класів провели серед 1-9 класів виховні години, присвячені Тижню безпеки людини.

У цей час у спортзалі команда 11-А класу у складі Бондар Олександри, Карапузової Дар’ї, Чижикова Павла та Мержана Владислава проводили тренінг "Надання першої невідкладної допомоги" для учнів 8-А та 8-Б класів, під час якого продемонстрували прийоми першої невідкладної допомоги. Восьмикласники були в захваті та із задоволенням брали особисту участь у пропонованих ситуаціях.

Об 11-ій годині відбулася загальношкільна навчальна евакуація. Школа евакуювалася із часом в 2 хвалини 6 секунд.

Бондар Олександра, учениця 11-А класу

Детальніше у відео за посиланням >>>

День цивільного захисту в школі №8

День цивільного захисту в школі №8

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top