Вчителі англійської мови підвищують кваліфікаціюВчителі англійської мови колективу школи №1 Хомякова І. П., Кондрат Л. М., Цуркан Л. М., Дубей Т. С. взяли участь в міжнародній конференції та інтенсивному тренінгу з методики викладання англійської мови, організованому Національною конвенцією Всеукраїнської атестації викладачів англійської мови TESOL – Ukrain 2019.

Заходи відбулися з 08 по 10 квітня 2019 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова та за підтримки Регіонального офісу з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні.

Приємно відмітити, що вчителі нашої школи в черговий раз вважали за потрібне зустрітися та навчатися у Дж. Сільвера методиці, яка є однією з самих сучасних та ефективних при навчанні англійській мові.

Вчителі англійської мови підвищують кваліфікацію

Вчителі англійської мови підвищують кваліфікацію

Вчителі англійської мови підвищують кваліфікацію

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 26 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top