Підготовка учнів школи №8 до ЗНО10 квітня 2019 року вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області Барбан Г.І. провела з учнями 11-А класу тематичну класну годину «Навчально-методичні аспекти підготовки до ЗНО з української мови та літератури 2019 року».

Ганна Іванівна ознайомила випускників із кількісним розподілом завдань з української мови та літератури у 2018 році, з характеристикою та структурою сертифікаційної роботи, з завданнями, які будуть оцінюватися як результат ДПА, зі схемою нарахування балів за кожний вид завдання, особливостями побудови та змісту власного висловлювання, короткою характеристикою завдань тесту минулого року тощо.

Підготовка учнів школи №8 до ЗНО

Підготовка учнів школи №8 до ЗНО

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 167 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top