Учні школи №8 відзначили Міжнародний день театру25 березня 2019 року учні 1-6 класів загальноосвітньої школи №8 І–ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області відзначили Міжнародний день театру та взяли участь в акції «Я люблю театр», організованій комунальним закладом Ізмаїльської міської ради «Палац культури ім.Т.Г.Шевченка» та народним музично-драматичним театром (режисер Герасимова О.М.).

Перегляд дивно доброї та казкової історії вистави «Чарівний урок дідуся Габадея» нікого не залишив байдужим! Разом з героями глядачі потрапили в чарівний світ Казки, де живуть маленькі гномики, які дуже хочуть стати добрими чарівниками, вередливі принцеси, які не хочуть вчитися, та лінькуваті юнаки, яким все ж таки вдається врятувати принцесу від чар злої чарівниці...

Юні глядачі не лише отримали позитивні та яскраві емоції від перегляду вистави, а й відчули гордість за учнів школи Бондар Олександру (11-А кл.), Хаджи Віолетту (4-А кл.) та Яценка Кирила (4-А кл.), які блискуче виконали свої ролі добрих чарівників та фрейлини.

Дякуємо режисеру та акторам за подаровані дітям позитивні емоції, а також за повчальний чарівний урок дідуся Габадея!

Учні школи №8 відзначили Міжнародний день театру

Учні школи №8 відзначили Міжнародний день театру

Учні школи №8 відзначили Міжнародний день театру Учні школи №8 відзначили Міжнародний день театру

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top