Робота волонтера з Німеччини у ЗЗСО №16З лютого 2019 року у спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 з поглибленим вивченням німецької мови розпочав роботу новий волонтер волонтер із Німеччини Якоб Федерер.

Якоб приїхав із міста Равенсбург, що на півдні Німеччини, та працюватиме у школі цілий рік. Якоб вже встиг познайомитися із колегами, учнями, відвідати уроки та був присутнім на іспиті на отримання мовного диплому рівня А2/В1. Крім того, він побував на шкільному концерті, що був організований у рамках місячника української мови.

Якоб дуже здивований культурою України, його захоплює наше місто, бо воно йому нагадує рідне: таке ж мальовниче та маленьке. Він любить прогулянки містом, із задоволенням відвідує набережну Дунаю і приємно здивований, коли з ним спілкуються німецькою.

У волонтера багато ідей, які б він хотів втілити за час свого перебування у школі. Він хоче допомогти учням покращити знання з німецької, підготувати їх до усної частини мовного іспиту, вести заняття для учнів, працювати у шкільному мовному таборі, консультувати вчителів та учнів у мовних питаннях. Крім того, Якоб хоче вести гурток інформатики німецькою мовою, бо має диплом бакалавра у сфері інформатики. А ще Якоб бажає більше розповісти учням про звичаї та традиції Німеччини і глибше вивчити традиції українського народу.

Сподіваємося, що всі плани Якоба втіляться у життя, та цей рік буде незабутнім не лише для учнів, але й для нього самого.

Робота волонтера з Німеччини у ЗЗСО №16

Робота волонтера з Німеччини у ЗЗСО №16

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 144 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top