Стартував Туристський Кубок-2019!24 березня 2019 року в спортзалі ЗОШ №9 відбулося відкриття міського Кубка-2019 з техніки спортивного туризму серед навчальних закладів, і першим видом змагань стала "Техніка пішохідного туризму в закритих приміщеннях".

Відкривав змагання керівник спортивно-туристського клубу "Альгадра" Палацу дітей та юнацтва Тарас Анатолійович Михайленко. Техніку пішохідного туризму в закритих приміщеннях учасники демонстрували на двох дистанціях: коротка смуга перешкод (особистий залік) і коротка смуга перешкод – гонка "двійок", чоловічих та змішаних. Всього в змаганнях взяли участь 28 школярів, представники ІПЛ, шкіл №9 та №11, а також представники турклубу "Вершина" з Білгорода-Дністровського.

Кращі результати серед хлопців показали: Ігор Урсу, ІПЛ (I місце), Єгор Трофимов, ІПЛ (II місце), Євген Рябов, ЗОШ №11 (III місце), серед дівчат: Ольга Дорож, ІПЛ; Анастасія Янкович, ЗОШ №9; Валерія Чернева, ЗОШ №11.

У змаганнях чоловічих "двійок" з найменшим часом дистанцію пройшли учні Ізмаїльського політехнічного ліцею; на другому місці – ЗОШ №9, на третьому – ЗОШ №11. Змішані "двійки" (юнак і дівчина): найшвидше впоралися представники ЗОШ №9, на II місці – ІПЛ, на III місці – ЗОШ №11.

У командному заліку результати наступні: I місце – ІПЛ, II місце – ЗОШ №9, III місце – ЗОШ №11.

Зведений протокол - Дистанція: "Двійки: смуга перешкод" ТПТ >>>

Зведений протокол - Дистанція: "Особисто-командна смуга перешкод" ТПТ >>>

Стартував Туристський Кубок-2019!

Стартував Туристський Кубок-2019!

Стартував Туристський Кубок-2019!

Змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Стартував Туристський Кубок-2019!

Стартував Туристський Кубок-2019!

Стартував Туристський Кубок-2019!

Стартував Туристський Кубок-2019!

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 56 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top