Міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси-2019"15 березня 2019 року сцена Палацу культури імені Тараса Шевченка було віддана в розпорядження юних талантів міста: протягом майже п'яти годин тут проходив міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси-2019". 

Фестиваль проводиться поетапно: перший (шкільний) проходив на базах загальноосвітніх навчальних закладів; другий етап (міський, відбірковий) – на базі Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла (за певним графіком), і на нього школи міста представили 157 номерів різного жанру, 22 з яких були відзначені дипломами III ступеня, 73 – дипломами II ступеня, 62 – дипломами I ступеня. Саме ці 62 номери, які пройшли у фінал відбіркових турів, і увійшли в програму концерту, що відбувся на сцені ДК.

Хореографія, театральна діяльність, художнє слово, сольний та хоровий спів, ансамблі, гра на музичних інструментах – у всьому талановиті наші школярі! Суворе журі, до складу якого увійшли представники відділу освіти Ізмаїльської міської ради, ПДЮ, керівники гуртків, досвідчені хореографи, театрали і вокалісти, відзначило високий рівень виконання, зростання професійної майстерності самодіяльних артистів і їх керівників в різних видах мистецтва.

Організатори, а це Палац дітей та юнацтва, завбачливо склали програму концерту з перервою, у якій відбулась зміна глядачів з різних шкіл міста. Це виправдало себе, так як у кожного навчального закладу були свої шанувальники – однокласники юних артистів, батьки, вчителі.

Відкрили фестиваль маленькі ведучі зі «Школи ведучих та конферансу» ПДЮ. Справжньою окрасою концерту стали виступи народних хореографічних колективів "Райдуга" та "Ритм", ансамблю естрадного танцю "Драйв" Палацу дітей та юнацтва, а також чудовий виступ вокалістки Ксенії Дорошенко.

За рішенням журі на обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси-2019" було відібрано 18 номерів.

Фотогалерея >>> 

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 116 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top