Флешмоб «Шануй рідну мову!" у школі №8З 9 лютого по 9 березня 2019 року в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області проходив загальношкільний флешмоб «Шануй рідну мову! Мову своєї родини, мову своєї Батьківщини!» з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови та 205-ої річниці від дня народження основоположника української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.

 

Учасник флешмобу мав розповісти улюблений вірш рідною мовою та передати естафету іншій особі.

Метою флешмобу було нагадати учням, що рідна мова – це душа народу. В повсякденному житті ми часто забуваємо про справжню цінність рідної мови, хоча саме вона є тією життєдайною частинкою, що живить будь-який народ.

Учні з ентузіазмом взяли участь у флешмобі. Самостійно обравши поезію і продекламувавши її, таким чином висловили пошану та любов до рідної мови та землі, а також продемонстрували, що вони розуміють важливість шанувати не лише рідну, але й державну мову й що вони із задоволенням вивчають її та спілкуються нею!

Учасниками флешмобу стали Шпак Юлія (6-А клас); Карапузова Дар’я (11-А клас); Бондар Олександра (11-А клас); Щербина Марк (6-А клас); Виходець Катерина (8-А клас); Кошева Діана (8-А клас); Литвин Марина (9-А клас); Мартинова Вікторія (8-Б клас); Масленніков Артем (6-А клас); Барбан Валерія (6-А клас); Кот Сергій (6-А клас); Дунець Яна (6-А клас); Поповіченко Сергій (6-А клас), а також учні 5-Б класу Сіліч Анастасія, Ткаченко Владислава, Смілянська Катерина, Балан Аліна, Казаков Павло та Богдан Кирило.

Долучилися до участі у флешмобі й вчителі: Опря Дмитро Андрійович, Філатова Ганна Володимирівна, Лійц Сергій Валерійович, Барбан Ганна Іванівна та Дубовенко Анастасія Сергіївна.

Відеоогляд виступів за посиланням

Більше відео за посиланням

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 99 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top