"Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №318 березня на базі ЗОШ N3 буде відкрито унікальну для міста Ізмаїл "Шкільну службу взаємопорозуміння", яка буде впроваджуватися до 20 березня в рамках однойменного міні-проекту.

Метою проекту є формування безпечного середовища, забезпечення соціального розвитку, зменшення рівня агресії серед школярів в умовах міжетнічних взаємин. Адже наша школа, як і весь регіон Українського Подунав'я загалом, має строкату етнічну картину та розвивається в умовах полікультурності.

Під час роботи Школи проводитимуться анкетування серед учнів нашого навчального закладу, за результатами якого будуть обрані 10 школярів, які мають високий авторитет серед однолітків. Саме вони візьмуть участь в подальшому навчанні, в ході якого отримають необхідні навички та ознайомляться з альтернативними методами вирішення конфліктних ситуацій серед однолітків.

Проект "Шкільна служба взаємопорозуміння" реалізується за сприянням Міжнародного фонду "Відродження", громадської організації "Правозахисний ромський центр" (м.Одеса), Придунайської ромської організації (м.Ізмаїл), якій вдалося досягти впровадження проекту в Ізмаїльського району в рамка програми "Партнерство для всіх" при підтримці "Minority Rights Group Europe".

З метою підготовки учасників до самостійного проведення шкільних медіацій у шкільних службах розв'язання конфліктів 3 березня в м.Одеса відбувся тренінг "Базові навички медіатора шкільної служби розв'язання конфліктів". В ньому взяли участь координатори проекту в ЗОШ №3 практичний психолог Лукашова Марія Михайлівна та соціальний педагог Тілюлюк Світлана Петрівна. Тренінг було розроблено БО "Український Центр Порозуміння" з метою підготовки добровольців-школярів, залучених до створення піхотних моделей шкільних служб розв'язання конфліктів для допомоги учням більш ефективно вирішувати свої конфлікти.

Проект "Шкільна служба взаємопорозуміння" допоможе сформувати безпечну атмосферу в навчальному закладі, вирішувати конфлікти між учасниками навчального процесу мирним шляхом, сприятиме гармонійному розвитку школярів на принципах толерантності, гуманізму та демократії. Бажаємо учасникам продуктивної роботи та творчого натхнення!

"Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №3 "Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №3

"Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №3 "Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №3

"Шкільна служба взаємопорозуміння" у школі №3

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 96 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top