Шануємо рідну мовуУ спеціалізованій загальноосвітній школі № 16 було проведено ряд заходів з відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Учні 5-11-х класів на уроках української мови писали диктант «Україна в нас одна». Класні керівники 5-11-х класів провели тематичні класні години «Мова – це віконця, через які людина бачить світ», «Нове життя нового прагне слова».

А бібліотекар школи Соловйова Тетяна Борисівна провела літературно-музичний захід «Рідна мова – душа народу», в якому взяли учні 5-Б класу. П’ятикласники мали можливість познайомились з історією виникнення свята рідної мови, розглянули проблеми мов на сучасному етапі. На заході діти розповідали своїм одноліткам про необхідності збереження і підтримки рідної мови як національного досягнення, про необхідність толерантного ставлення та поваги до мов і культур інших народів. На фоні слайд-шоу «Без мови немає народу» учні розповідали про велич і багатство рідних мов російською, українською, болгарською, німецькою, англійською мовами. Познайомились учні і з багатством мов нашого Бессарабського краю.

На заході звучали вірші, пісні, прислів’я мовами народів нашого краю, була проведена мовна вікторина. І навіть по завершенню заходу учні ще довго ділились враженнями, а у шкільному коридорі лунали пісні.

Шануємо рідну мову Шануємо рідну мову

Шануємо рідну мову Шануємо рідну мову

Шануємо рідну мову Шануємо рідну мову

Шануємо рідну мову

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 84 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top