Звіт про перегляд фільму "Крути 1918" учнями школи №8У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною власного життя, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів виборює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання учнівської молоді та дітей на прикладах історії державотворення.

Яскравий приклад тому — події, що відбувалися у 1918 році під Крутами. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

Традиційно щороку 29 січня в навчальних закладах міста проводяться різноманітні тематичні заходи із відзначення цієї події. Цього року відділом освіти Ізмаїльської міської ради був організований безкоштовний перегляд учнями шкіл українського історичного фільму-екшену «Крути 1918». Це художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року, коли чотири сотні юнаків стали на боротьбу проти 4-тисячного добре озброєного війська...

18 одинадцятикласників школи долучилися до перегляду цього фільму. Переглянувши його, учні зрозуміли, що, попри багаторічні замовчування тих подій, не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

На основі вражень, отриманих від фільму, був створений колективний творчий проект, ідейними натхненниками якого стали Бондар Олександра та Карапузова Дар’я.

Посилання на відео.

 

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 42 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top