День безпечного Інтернету у школі №805 лютого 2019 року у всьому світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом до найкращого Інтернету».

Мета такого заходу – залучити кожну людину, в тому числі наймолодших користувачів мережі, до організації кращого та безпечного Інтернету сучасності, а також приєднатися до поважливого електронного спілкування.

У зв’язку із цим в загальноосвітній школі №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області з 05 по 08 лютого вчителем інформатики Івановою І.В. в рамках тижня безпечного Інтернету були проведені такі заходи:

1. Урок інформатики для учнів 4-х класів на тему «Безпечне користування Інтернетом». На уроці діти ознайомилися з можливостями мережі, на власному прикладі побудували всесвітню павутину, переглянули мультфільм із серії «Корисні підказки. Увага! Інтернет», який допоміг їм розібратися з тими небезпеками, що чекають на них при використанні ресурсів Інтернету.

2. Урок – обговорення для учнів 5-7 класів на тему «Вплив Інтернету на сучасне суспільство». Діти пригадали можливості мережі, обговорили мультфільми про Інтернет-залежність «Ти також заблукав у цьому світі?», «Приклеєний» та «Родина і технології». Діти мали можливість замислитися над проблемними питаннями залежностей від комп’ютерних ігор та ґаджетів, що призводить до самотності та байдужості у суспільстві. Як результат обговорення учні 5-6 класів створювали у графічному редакторі малюнки-пам’ятки «Безпечний Інтернет», а учні 7-х класів писали твір на тему «Як уберегтися від негативного впливу Інтернету?».

3. Вікторина «Безпечний Інтернет» для учнів 9-х класів. Діти перевіряли свої знання про небезпеки, які існують в мережі, навчалися відрізняти безпечний Інтернет від небезпечного, досліджували позитивні і негативні сторони впливу цієї технології сучасності.
4. Рольова гра «Суд над Інтернетом» для учнів 10-11 класів. Діти спробували себе у таких ролях, як суддя, прокурор, адвокат, обвинувачуваний, присяжний. Прокурор мав довести негативний вплив всесвітньої павутини на життя сучасної людини, а адвокат – обґрунтувати позитивний. Після заслуховування обох сторін та самого обвинувачуваного, присяжні проголосували, а суддя виніс вирок. Варто зауважити, що більшістю голосів всесвітня мережа була виправдана. Однак учні зауважили, що Інтернет – це двозначна річ. Він увібрав в себе не тільки переваги глобальності, але й її вади. Проте зрозуміло, що технічний прогрес зупинити неможливо, варто лише пам’ятати, що чим стане Інтернет в житті конкретної людини, залежить тільки від неї самої.

Іванова І.В.

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

День безпечного Інтернету у школі №8

Детальніше ознайомитися з фото заходів, а також проектними роботами учениць 11-А класу Карапузової Д. та Бондар О., підготовленими до заходу "Суд над Інтернетом", можна за посиланням.

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 75 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top