Підготовка учнів СЗНЗ №16 до  реєстрації для участі у  ЗНО-2019З 5 лютого розпочалась реєстрація осіб, які будуть брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року.

З метою надання допомоги учням щодо реєстрації до участі у ЗНО сьомого лютого заступником директора з НВР Терпан Олександрою Андріївною було проведено роз’яснювальну роботу серед учнів 11-х класів з питання «Як зареєструватися на ЗНО-2019». Олександра Андріївна розповіла учням, як сформувати реєстраційну картку, який комплект документів необхідно надати до закладу, строки основної сесії ЗНО, в який термін можна внести зміни до реєстраційних документів, хто і як відправляє подані учнями пакети документів до Одеського регіонального пункту реєстрації. Бесіда пройшла жваво, учнів цікавили питання щодо вибору предметів для проходження ДПА та ЗНО, робота з програмою з реєстрації, можливість перенесення ЗНО на додаткову сесію. До уваги учнів була представлена презентація «ЗНО - 2019». З будь-якого питання, яке виникає в учнів під час створення реєстраційної картки-заяви, учні школи мають можливість отримати допомогу від відповідального за реєстрацію для участі у ЗНО по школі Терпан Олександри Андріївни. Учням також було повідомлено, що вони мають можливість скористуватись навчальною програмою Be smart для успішної підготовки до ЗНО- 2019.

Підготовка учнів СЗНЗ №16 до  реєстрації для участі у  ЗНО-2019

Підготовка учнів СЗНЗ №16 до  реєстрації для участі у  ЗНО-2019 Підготовка учнів СЗНЗ №16 до  реєстрації для участі у  ЗНО-2019

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 25 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top