Зустріч випускників ЗЗСО № 16 з представниками Нацгвардії УкраїниУчні одинадцятих класів знаходяться перед складним вибором майбутньої професії. Як обрати саме ту професію випускникам допоможе інформація про навчальні заклади як України, так і за кордоном.

У заклади освіти з метою проведення профорієнтаційної роботи приїздять представники різних вузів України. 28 січня побували в гостях у випускників спеціалізованої загальноосвітньої школи № 16 військовослужбовці Південного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Нацгвардії України. Про переваги військової служби за контрактом, навчання та кар’єрний ріст у НГУ розповів учням одинадцятих класів старший офіцер, майор Сергій Ящишин.

Учні дізналися про те, що Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, яке входить до системи Міністерства внутрішніх справ Украї¬ни. Дізналися про його призначення, а це – виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорону громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп.

Сергій Ящишин також розповів про Національну Академію Національної Гвардії України, яка здійснює цільову підготовку фахівців для забезпечення внутрішньої безпеки держави, і звернув увагу на престижність, гідну матеріальну забезпеченість та інші пільги для службовців Нацгвардії України.

Сподіваємось, що такі зустрічі допоможуть випускникам у визначенні майбутньої професії.

Зустріч випускників ЗЗСО № 16 з представниками Нацгвардії України

Зустріч випускників ЗЗСО № 16 з представниками Нацгвардії України

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 76 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top