Виховний захід до Дня Соборності України у школі №322 січня 2019 року в ЗОШ N3 відбувся виховний захід, присвячений Дню Соборності України для учнів 10-11 класів.

В цей день виповнюється рівно 100 років з дня підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР - знаменній події новітньої історії України, яка продемонструвала віковічне прагнення нашого народу до єднання.

Під час заходу, який відбувся в приміщенні шкільної бібліотеки та був організований вчителями історії Бондаренко С.І., Григорашенком Д.Г. і бібліотекарем Тумашовою Т.П., учні змогли переглянути фрагменти документальних фільмів, присвячених Акту Злуки, перевірити свої знання зі вказаної теми та висловити власні судження стосовно значення Дня Соборності для державотворчого процесу. Також, всі присутні ознайомилися з тематичною книжковою виставкою.

День Соборності – це символ єднання українського народу, прояв його політичної свідомості та патріотизму. Саме тому, дослідження Акту Злуки УНР та ЗУНР має бути одним з тих наріжних каменів, на які опирається національно-патріотичне виховання підростаючого покоління.

Виховний захід до Дня Соборності України у школі №3

Виховний захід до Дня Соборності України у школі №3

Виховний захід до Дня Соборності України у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 33 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top