Круглий стіл "Протидія булінгу в школі" у школі №3Не дивлячись на продовження зимових канікул вчителі школи №3 не гають часу та активно займаються педагогічною діяльністю.

Протягом поточного тижня адміністрацією начального закладу були організовані педагогічні читання, під час яких педагогічним колективом були розглянути різноманітні питання стосовно освітнього процесу в Україні.

17 січня 2019 року в ЗОШ N3 відбувся круглий стіл для вчителів за темою "Протидія булінгу в школі". Під час заходу, який був організований заступником директора з НВР, соціальним педагогом Тілюлюк С.П., психологом Лукашовою М.М. та вчителем правознавства Григорашенком Д.Г., вчителі займалися пошуком оптимальних механізмів протидії цькуванню в учнівської середовищі. Також, під час тренінгу присутні були ознайомлені з основними моментами законопроекту №8584, алгоритмом дій в разі виявлення фактів булінгу в навчальному закладі.

Булінг є досить серйозною проблемою сучасної школи. Однак завдяки спільній роботі педагогів та батьків її можна успішно подолати.

Круглий стіл "Протидія булінгу в школі" у школі №3

Круглий стіл "Протидія булінгу в школі" у школі №3

Круглий стіл "Протидія булінгу в школі" у школі №3

Круглий стіл "Протидія булінгу в школі" у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 83 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top