Освітній тренінг у школі №3Академічна недоброчесність – це одна з серйозних проблем сучасної освіти. Вона може мати різноманітні прояви серед учнівської та студентської молоді, найпоширенішими з яких є плагіат під час написання науково-дослідницьких робіт та списування.

Боротися з академічною недоброчесністю необхідно ще зі школи заради ліквідації її негативних наслідків в подальшому.

Одним з основних факторів сприяння розвитку академічної доброчесності є формування в учнів навичок академічного письма. Саме цьому питанню був присвячений освітній тренінг, який відбувся в ЗОШ N3 18 січня 2019 року. Організатором заходу виступив начальник навчально-методичного відділу Ізмаїльського державного гуманітарного університету, доцент Віктор Володимирович Дроздов. В ході заходу вчителі нашої школи були ознайомлені з досвідом ІДГУ на ниві формування академічної доброчесності серед студентів, отримали корисну інформацію щодо видів недоброчесності в освіті та способів її подолання, щодо основних механізмів формування в учнів навичок академічного письма та отримати відповіді на власні питання стосовно теми тренінгу. Також, для педагогічного колективу школи була підготовлена інформація щодо Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні (SAIUP), учасником якого є ІДГУ.

Згідно статті 42 Закону України "Про освіту" академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень. Добросовісне відношення до науково-дослідницької, творчої роботи є однією з основних ознак повноцінної освітньої діяльності. Саме тому, спільна робота шкіл на вишів стосовно окресленої проблематики сприятиме гармонійному розвитку освіти в державі.

Освітній тренінг у школі №3

Освітній тренінг у школі №3

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 80 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top