Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8У рамках проведення Декади родинного виховання 18 грудня 2018 року вчителі початкових класів загальноосвітньої школи №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області Карась Г.Х. та Індриксон С.Б. провели родинне свято «Святий Миколай крокує до нас», у якому взяли участь батьки кожного класу початкової школи разом зі своїми дітьми.

Свято пройшло у затишній атмосфері, було сповнене приємних емоцій та вражень. Зокрема, батьки разом з дітьми демонстрували свої уміння у виготовленні сніжинок або малюванні сніговика на повітряній кульці, створенні свого сімейного гербу. Також не обійшлося без розгадування загадок, співання народних пісень, будування найбільшої вежі з кубиків LEGO, перегляду відео про Святого Миколая на уважність тощо.

Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8

Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8

Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8

Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8

Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8 Родинне свято «Святий Миколай крокує до нас» у школі №8

Більше фото за посиланням >>>

Увага! Тисни ТУТ!

Корисні посилання

mon

pedpresa

logo

logo odessa

Статистика

Он-лайн

На сайті 144 гостей та користувачі відсутні

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму» 

Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія» Національна гаряча лінія

Календар

Фото

Scroll to top